Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Stary Bazanów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy, ul. Szewska

Końskowola(Stary Bazanów + 25 km)

399 000 zł108 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Dom w zabudowie szeregowej z 2007r. w Końskowoli przy ul. Szewskiej. Na parterze domu znajdują się : - duży pokój (25mkw) - kuchnia ze spiżarką (razem 12mkw) - wc (1,6mkw) - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Długowola

Długowola(Stary Bazanów + 22 km)

100 000 zł70 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Na sprzedaż Dom do remontu Długowola, gm. Stężyca Nie przegap okazji zakupu nieruchomości w atrakcyjnej cenie z dużym potencjałem inwestycyjnym i możliwością rozbudowy! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gołąb

Gołąb(Stary Bazanów + 18 km)

1 150 000 zł127,62 m² 9 011,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w malowniczej miejscowości gołąb, gmina Puławy Powierzchnia użytkowa: 127,62 m Powierzchnia działki: 1 421 m Numer działki: 1819/3 Typ budynku: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Sobieszyn

Sobieszyn(Stary Bazanów + 11 km)

899 000 zł5 000 m² 179,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agroturystyka Sobieszyn | Sobieszyn gm. Ułęż | Ośrodek Pod Dęblinem | Sprzedaż Agroturystyki | Domki Z Sauną | Łowisko Na Sprzedaż | Ośrodek Wypoczynkowy | Obiekt Wakacyjny Na Sprzedaż |.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chrząchówek

Chrząchówek(Stary Bazanów + 25 km)

395 000 zł99 m² 3 989,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom w gminie Końskowola w miejscowości Chrząchówek. Rozkład pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym (27,5mkw) - sypialnia (20mkw) - pokój gościnny (13,8mkw) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Mejznerzyn

Mejznerzyn(Stary Bazanów + 22 km)

45 000 zł6 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o leśnym charakterze i powierzchni 6000 m2 położona w Mejznerzynie, w gminie Michów, w powiecie lubartowskim. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Końskowola

Końskowola(Stary Bazanów + 25 km)

330 000 zł1 072 m² 307 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki (12 sztuk- sąsiadujące ze sobą) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (mpzp) o powierzchni od 1072 m2 do 2684 m2 przy jednej z głównych ulic w drugiej linii zabudowy (cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kowala

Kowala(Stary Bazanów + 22 km)

335 000 zł3 175 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 3117 m2 pośród drzew z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa położona przy drodze asfaltowej w atrakcyjnej części miejscowości Kowala gm. Puławy, 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy, ul. Lubelska

Centrum,Puławy(Stary Bazanów + 24 km)

18 000 000 zł6 500 m² 2 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:255

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek w centrum Puław, ul. Lubelska Hotel w centrum Puław, 11 kondygnacji nadziemnych, jedna podziemna. Częściowo zmodernizowany, funkcjonujący (2 gwiazdki). Kilka lat temu przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70,57 m² 6 093 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Ciekawa alternatywa! Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Lotnisko w Dęblinie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,57 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Stary Bazanów

Stary Bazanów,lubelskie

4 900 zł8 711 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do dzierżawy w całości ogrodzoną i utwardzoną działkę o pow 8711 mkw. Uzbrojenie : prąd 100 kw - jest założony licznik. Nieruchomość w 1 pasie zabudowy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Stary Bazanów

Stary Bazanów,lubelskie

4 900 zł8 711 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt